درباره ما

طراحی وب سایت با برترین فناوری های روز تجربه ای است که متخصصین ما در تیم کرال وب در طول بیش از 9 سال سابقه کاری خود و در طی اجرای پروژه های متنوع تحت وب و نیز مطالعات مستمر خود به آن دست یافته اند .

شرکت کرال رایانه شمال در سال 1388 بصورت رسمی و پس از سالها فعالیت در عرصه طراحی با شماره ثبت 1401 پا به عرصه طراحی وب و مالتی مدیا گذاشت و با بهره گیری از اعضای متخصص با سابقه کار درخشان و قابل قبول ، رسالت خود را در زمینه ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در جهت استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی تجارت ایرانی به بازارهای جهانی و نیز توانمند کردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان آغاز نمود .

آنچه ما را نسبت به تضمین رضایت مشتری اطمینان می بخشد ، استفاده از نیروی جوان و متخصص و برنامه نویسان توانمندی است که همواره متفکرانی توانا با تعهد کاری ، پاسخگو به مشتری و البته قابل اعتماد بوده اند.

ما همچنین بر این باوریم که موفقیت ما وابسته به موفقیت مشتریان ماست و در این راستا تلاش میکنیم که از انتظارات مشتریان خود پیشی گرفته و مطمئن شویم که اهداف آنلاین آنها محقق میشود .

درباره کرال وب

ما در کرال وب، از سال 84 طراحی را آغاز نمودیم. اجرای موفق تعداد زیادی پروژه و سالها تجربه پشتوانه مطلوبی است برای ما تا رضایت تمام مشتریان خود را جلب نماییم. همواره بر این باوریم که کارفرمای راضی بهترین مبلغ ماست.

ارتباط با ما

آدرس: مازندران، نور
تلفن تماس: 7338-327 (0911)
ایمیل: info[atsign]kralweb.ir