Slide background

تولید مالتی مدیا

تولید مالتی مدیا

طراحی مالتی مدیا

 

از قدیم پرزنت یا نمایش یك توانایی یا محصول برای آموزش ، مقاله و یا معرفی به صورت های مختلف انجام می شد. به عنوان مثال یك معلم از تخته سیاه برای نمایش و آموزش استفاده می نمود و با نقاشی كردن و یا نوشتن مطلب یا فرمولی اقدام به آموزش می كرد، پس از حضور كامپیوتر این روند به كمك عكس ها، دیاگرام ها و چارت ها و نقاشی های مختلف ساده تر شد و پس از آن محصول بی نظیر پاور پوینت مایكروسافت تحولی در ارایه نحوه نمایش ایجاد نمود.
به تدریج حضور نرم افزارهای فلش برای ایجاد تنوع در نحوه نمایش پا به میدان گذاشتند و موسیقی و تصاویر متحرك نیز خودنمایی كردند. با ترویج اینترنت و محدودیت سرعت هنوز مشكل پا برجا بود و نمی توانست به سادگی تصاویر متحرك و فیلم ها را پشتیبانی نموده و به راحتی نمایش دهد. از اینرو تركیبی از تمامی توانمندی ها بصورت یك مجموعه متحرك به نام چند رسانه ای یا مولتی مدیا ظهور یافتند كه تمامی درخواستها را پشتیبانی نموده و دیگر مشكل محدویت حجم و نگرانی از عدم نمایش بصورت آنلاین و آفلاین را برطرف نمودند.
مالتی مدیا ها را میتوان به كمك تكنولوژی های گوناگون پیاده سازی نمود و امروز به كمك پیشرفت علم های برنامه نویسی میتوان اكشن های گوناگون را در آنها ایجاد كرده و تنوع فراوانی را در آنها ایجاد كرد تا آن مرحله كه میتوان هوش مصنوعی را در این گونه مجموعه های چند رسانه ای فراهم نمود.
اولین نمونه های مالتی مدیا بصورت اسلاید شو، سپس بصورت اچ تی ام ال HTML ، سپس بصورت فایل های اجرایی برنامه نویسی شده و پس از آن بصورت فلش و در نهایت بصورت تركیبی برنامه نویسی شده فلش - Bingo - Lua پیاده سازی شدند. امروزه میتوان از Adobe Air در این گونه مجموعه های چند رسانه ای كمك گرفت و حتی بانك های اطلاعاتی قابل حمل را در آنها جایگذاری نمود.
آتلیه طراحی راد مفتخر است شما را در طراحی انواع بسته های مالتی مدیا همراهی کند

درباره کرال وب

ما در کرال وب، از سال 84 طراحی را آغاز نمودیم. اجرای موفق تعداد زیادی پروژه و سالها تجربه پشتوانه مطلوبی است برای ما تا رضایت تمام مشتریان خود را جلب نماییم. همواره بر این باوریم که کارفرمای راضی بهترین مبلغ ماست.

ارتباط با ما

آدرس: مازندران، نور
تلفن تماس: 7338-327 (0911)
ایمیل: info[atsign]kralweb.ir